’n Weetje!
Nationale Warmetruiendag 2025!
Doen jullie mee?
7 februari is het Nationale Warmetruiendag 2025!
Tot het moment waarop deze dag ter sprake kwam als onderwerp voor een column op deze pagina, had ik er eerlijk gezegd nog nooit van gehoord.
Het doel van deze jaarlijks terugkerende, als klimaatactie geoormerkte, Warmetruiendag is het op die dag gezamenlijk terugdringen van zoveel mogelijk CO2.
Om een idee te krijgen van de doelen, projecten, acties en resultaten van het Klimaatverbond Nederland op dit gebied, ben ik daar uitgebreid over gaan lezen. Ik trof een interessant overzicht aan van o.a. kleinschalige toepassingen van energiebesparing in de woonomgeving, gebouwen, vrijetijdsbesteding enz. Het inzicht krijgen in zo onnoemelijk veel projecten op divers gebied met het doel zo om te gaan met energie dat de CO2 uitstoot aantoonbaar minder wordt met daarbij boeiende uitleg, heeft mij lang bezig gehouden.
Er ging als het ware een wereld voor mij open en heeft bij mij voor enthousiasme over de Warmetruiendag gezorgd. Neem eens kijkje op https://warmetruiendag.nl/ en trek de 7e je warmste trui aan. Bedankt!



