Themaochtend over de Bibliotheek

Op 29 mei organiseert de Seniorenraad zijn gebruikelijke themaochtend op de laatste vrijdag van een oneven maand. Je bent welkom in de Huiskamer van De Boerderij aan de Asteroïdenlaan (naast De Bongerd) in Breugel. De ochtend duurt van 10 tot 12 uur. Inloop is mogelijk vanaf 09.45 uur.

Gevarieerd programma
Een medewerker komt vertellen over het gevarieerde programma en de manier waarop de bibliotheek steeds toegankelijker wordt voor iedereen. Natuurlijk kun je bij de bieb nog altijd boeken lenen, net als vroeger. Maar tegenwoordig is de bibliotheek eindeloos veel meer.

Of je nu op zoek bent naar mooie verhalen of informatie, wil oefenen met je telefoon of tablet, hulp nodig hebt bij digitale zaken of andere mensen wil ontmoeten: bij de bieb ben je van harte welkom. Veel activiteiten zijn gratis en zeker niet alleen voor leden.

Wil je weten wat de bibliotheek in ons dorp je allemaal te bieden heeft? Kom luisteren, doe mee met de DigiHandig-quiz en laat je verrassen! De gastvrouwen van de Seniorenraad serveren bij binnenkomst en in de pauze een gratis kopje thee of koffie. Neem gerust ook een kennis mee naar deze bijeenkomst. Dan ga je samen met een goed gevoel weer naar huis…..of naar de bieb!